Dabar yra 25 Lap 2017, 06:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Skelbti Twitter Parašyti Facebook'e Į Google Buzz Įrašyti save į LiveJournal

Forumo taisyklės

Kaip įkelti nuotrauką į forumą: Paveikslėlisčia
Dėmesio! Čia rodome tik siuvinėtus darbus.

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 125 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: PoniaDvi siuvinėjimas. Seni ir nauji darbai
StandartinėParašytas: 20 Vas 2009, 11:43 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Apdovanojimai: 14
Pirmos vietos nugalėtoja (6) Antros vietos nugalėtoja (3) Trečios vietos nugalėtoja (1)
II vieta (3) III vieta (1)

Aš padėkojau: 483
Man padėkojo: 343 times už 278 posts
Ženklas:
Zodiakas: Šaulys
Laisvalaikis - tai ne tas laikas, kai nėra ką veikti. Laisvalaikis - tai laikas, kai galima užsiimti kažkuo mielu širdžiai. Aš kaip ta barbė devyndarbė užsiimu daug kuo, ir kryžiavojimas yra tik vienas pomėgis tarp daugelio. Visus darbus galima pažiūrėti cia: http://public.fotki.com/viddai/laisvalaikis

Myliu tai ką darau, siuvinėdama iš karto žinau 'kur' ir 'kam', ir jei tai ne man pačiai, būna tiek daug minčių apie žmogų, 'kuriam'. Pasakau jam tiek daug ir taip atvirai, ko realiam gyvenime balsu matyt retai beištarčiau. Pajus - būsiu laiminga. Nepajus - matyt pervertinau gebėjimą išgirsti širdimi, tuomet yra kaip yra. Ir nei vieno darbo nedarau su mintimi 'reikia', nes 'reikia' neturi šilumos.

Senieji darbai - siuvinėjimo istorija

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis

Paslėptas tekstas:
* Mano kryžiavojimas prasidėjo gūdžiais tarybiniais laikais, daugiau kaip prieš 25 metus, kai nebuvo nieko: nei medžiagų, nei siūlų, jau nekalbu apie spalvų pasirinkimą, o schemos buvo retos ir primityvios. Mano pirmas darbas buvo nukopijuotas nuo kito kryželiu siuvinėto darbo. Spalvos parinktos blogai, bet negaliu jo išsižadėti. Jis juk mano PIRMAS :-D
* Sekančiu darbu buvo matomai užsiplėšta per daug: spalvų daug, sunku rūšiuoti, detalės smulkios, schema prastos kokybės, siūlų reikalingų atspalvių pirkti nėra... Dėl to pabaigus jau net nesinorėjo jo akyse matyti ir jis iškeliavo pas sesę. Vis dėlto pas sesę jis dar gyvas ir naudojamas.
* Prie kryžiavojimo pargįžta kokiais 5 metais vėliau. Ši kartą 'užkniso' tai, kad neįmanoma buvo susirinkti reikiamų atspalvių siūlų reikalingais kiekiais. Užtat ir meškiukų fonas gavosi dryžas. :blush: Ką, padarysi, toks jau buvo gyvenimas.
* Sekantis sugrįžimas buvo 1998 metais su dviem nedideliais siuvinėjimais ant patalynės sūnui ir dar po poros metų pagalvėle
* Rimtas prisėdimas prie siuvinėjimo kryželiu gavosi tada, kai atsirado normalios medžiagos ir siūlai, o aš laukiausi mažosios ir turėjau daugiau laiko. Procesas buvo ilgas, po jo pusantrų metų į adatą nežiūrėjau, bet rezultatas atpirko darbą. Tik dabar visi juokiasi, kad reikia įklijuoti trečią veidelį :-D
* Rišelje šilku siuvinėti pagalvių užvalkalai.
* Lygiuoju siuvinėjimu siuvinėti 2 patalynės komplektai (2 pagalvės ir 2 antklodės).

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 25 Bal 2014, 15:20. Iš viso redaguota 33 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  
The following user would like to thank PoniaDvi for this post:
Rasioke

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Kov 2009, 00:05 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Pirmos vietos nugalėtoja (6) Antros vietos nugalėtoja (3) Trečios vietos nugalėtoja (1)

Ženklas:
Mirabillia kolekcija.

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Paslėptas tekstas:
* Nora Corbett Raidė G. Witchelt Waterlily linas 32ct, CCT siūlai, MH karoliukai ir stiklo papuošimai.
* Nora Corbett Raidė J. Witchelt Waterlily linas 32ct, CCT siūlai, MH karoliukai ir stiklo papuošimai.
* Nora Corbett Raidė F. Witchelt Waterlily linas 32ct, CCT siūlai, MH karoliukai ir stiklo papuošimai.
* Nora Corbett Raidė D. Witchelt Waterlily linas 32ct, CCT siūlai, MH karoliukai ir stiklo papuošimai.
* Nora Corbett Raidė L. Witchelt Waterlily linas 32ct, CCT siūlai, MH karoliukai ir stiklo papuošimai.
* Nora Corbett Raidė M. Witchelt Waterlily linas 32ct, CCT siūlai, MH karoliukai ir stiklo papuošimai.
* Mirabilia Spring Queen. Zweigart Belfast baltas linas 32ct, DMC muline ir metalikas, MH karoliukai.
* Mirabilia Autumn Queen. Zweigart Belfast baltas linas 32ct, DMC muline, Kreinik metalikas, Wisper mohera, MH karoliukai ir kristalai.
* Mirabilia Royal Holiday. Zweigart Belfast Amber linas 32ct, DMC muline, Kreinik metalikas, Wisper mohera, MH karoliukai.
* Mirabilia Bliss Fairy. Zweigart Belfast natural linas 32ct, DMC muline, MH karoliukai.
* Mirabilia Petal Fairy. Zweigart Belfast natural linas 32ct, DMC muline, Kreinik metalikas, MH karoliukai.
* Mirabilia Madonna of the garden. Zweigart Belfast cream linas 32ct, DMC muline, Kreinik metalikas, MH karoliukai.
* Mirabilia Stargazer. Zweigart Belfast Amber linas 32ct, DMC muline, MH karoliukai

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 25 Bal 2014, 15:12. Iš viso redaguota 34 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  
Rasioke

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2009, 22:02 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Nimue kolekcija iš nykštukų ir elfų gyvenimo

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paslėptas tekstas:
* Nimue Pêcheur. DMC enweave, DMC muline, mohera.
* Nimue Des Crepes!. DMC siūlai, DMC 32ct natural linas, C&C karoliukai, skambaliukai.
* Nimue Pomme. DMC siūlai, DMC 32ct natural linas, C&C karoliukai, skambaliukai.
* Nimue Carrosse. DMC siūlai, DMC 32ct natural linas, C&C karoliukai, skambaliukai.
* Nimue Boilleurs de Cru. DMC 32ct linas, DMC muline, Kreinik metalikas, C&C karoliukai, skambaliukai.
* Nimue Chapeau Ivre. DMC siūlai, Belfast 32ct natural linas.
* Džentelmenas su cilindru, dar kitaip žinomas Girtos kepurės vardu. Dar blaivas arba jau blaivas ir visam jėgų žydėjime. DMC siūlai, DMC 32ct linas, C&C karoliukai. Darbas pagal Jean Baptiste Monge iliustraciją. Dydis 10.5 x 7 cm.
* Nimue Le Lièvre et le Postier. DMC 32ct linas, DMC siūlai, karoliukai ir šniūrelis.
* Nimue Balançoire. Witchelt Waterlily 32ct linas, DMC muline, Kreinik metalikas, AVAS Soie de Paris šilkas, C&C karoliukai.
* Nimue Gigue du Champignon. DMC siūlai, lietuviškas linas.

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 06 Gru 2012, 00:23. Iš viso redaguota 33 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  
Rasioke

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Geg 2009, 02:19 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Renato Parolin (arba kaimiška) kolekcija

Vasara, kaimas, žydinčios pievos,
Saulė ir vėjas, giesmė volungės,
Pušys senolės, rasa ant žolės.
Armonika, šokiai, mėnulio delčia,
Žemuogės, miškas, kepsnio dūmas nakčia...
Ech... Ką bepridėti... Apie viską aš čia...

Paslėptas tekstas:
* Renato Parolin Camille, Paul et Mirtylle. 36ct Natural linas, DMC muline
* Renato Parolin Festosamente. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC siūlai.
* Renato Parolin Nell Aria. Zweigart Newcastle 40ct Sand linas, DMC siūlai.
* Renato Parolin Serenita. Zweigart Newcastle 40ct Mocca linas, DMC siūlai.
* Renato Parolin Tanti Cuori ir dvipusis pakabukas tais pačiais Tanti Cuori motyvais. Lietuviškas linas, DMC muline. Schema pakeista, nes visa ant knygelės netilpo.
* Renato Parolin Fiori Antichi užrašų knygutė gėliniais motyvais. Lietuviškas linas, DMC muline.
* Du raktų pakabukai Renato Parolin motyvais. 36ct linas, DMC muline. Pakabuko viduje vietos labai mažai, dviguba medžiagėlė niekaip netilpo net ir neišsiuvinėta - matyt pakabukai gaminant planuoti taip, kad pakaktų įsidėti nuotrauką. Dėl to kitoj siuvinuko pusėj tiesiog dėjau baltą poperių su mergaitės vardu. Va taip vietoj vieno dvipusio pakabuko jie ir gavosi du.

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 25 Bal 2014, 15:09. Iš viso redaguota 26 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  
Rasioke

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Geg 2009, 01:46 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Vaikiški metrikai

Baltas rudenėlio rūkas.
Baltas paukštis.
Krikšto rūbas.
Pirmo šerkšno lelija,
Žydinti kambaryje.
Baltas sąsiuvinio lapas.
Baltas kelias.
Sniego kvapas.
O visų baltų balčiausias
Tavo rytas pienu prausias.

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paslėptas tekstas:
Pirmieji trys - mano vaikų metrikai. Toliau - krikšto vaikų metrikai. Idėja buvo išsiuvinėti metrikus visiems krikšto vaikams, bet... Visų pirma su vyru kartu ir atskirai viso turim 7 krikšto vaikus. 3 iš jų jau tokio amžiaus, kad greitai teks siuvinėti metrikus jų pačių vaikams. Likusiems 4 - metrikai išsiuvinėti. Paskutinis metrikas - draugės dukroms.
* Vervaco Baby Shoes. Marginta Aida 14ct, DMC muline.
* Vervaco Baby Laundry. Marginta Aida 14ct, DMC muline.
* RTO Moj Zaichik. Marginta Aida 14ct, DMC muline.
* RTO Moj Mishka. Aida 14ct, DMC muline.
* Ancor My First Shoes. Aida 14ct, DMC muline.
* Cross My Heart Baby's coming. Aida 14ct, DMC muline
* DIM Toy shelf. Aida 16ct, DMC muline
* DMC Sarah Kay Friendship. Aida 16ct, DMC muline
* DMC Lickle Cuddles - Girl. DMC Enweave 28ct, DMC muline

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 14 Lie 2015, 00:21. Iš viso redaguota 32 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  
Rasioke

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2009, 10:08 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Atvirukai
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paslėptas tekstas:
* Atvirukas. Aida 14ct, DMC muline ir metalic.
* Atvirukas. Aida 14ct white opalescent, DMC muline ir metalic.
* Atvirukas. Aida 16ct white, DMC muline ir metalic.
* DIM Baby Toons. Aida 14ct, DMC muline.
* DIM Baby Toons. Aida 14ct, DMC muline.
* Atvirukas. Aida 14ct, DMC muline.
* Riolis Gandro dovanėlė. Aida 16ct, DMC muline.

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 06 Gru 2012, 00:25. Iš viso redaguota 19 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  
Rasioke

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2009, 16:20 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Acufactum ir kitų vokiškų dizainų kolekcija

Paveikslėlis Paveikslėlis PaveikslėlisPaveikslėlis Paveikslėlis

Paslėptas tekstas:
* Acufactum "Išėjo Smilga pas Motiejuką. Kai susieis, abu pareis" :D :crazy: . Zweigart Belfast 32ct Spruce green linas, DMC muline
* Acufactum "Angelo plunksna" . Zweigart Belfast 32ct Spruce green linas, DMC muline
* Acufactum Snieguolės . Lietuviškas linas, DMC muline
* Acufactum Sommerphantasie . V&H lino juosta su plunksnelėm, V&H muline
* Acufactum Schachbrettblume . V&H lino juosta su žolytėmis, V&H muline

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 25 Bal 2014, 15:06. Iš viso redaguota 15 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  

Pranešimo tema: Re: PoniaDvi siuvinėjimas. Seni ir nauji darbai
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2009, 09:59 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Victoria Sampler kolekcija

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paslėptas tekstas:
* Vestuvinė dovana draugams - vestuvinis metrikas ir 2 mažučiai pakabukai tuo pačiu motyvu, kuriais buvo papuoštos gėlės. Schema - Victoria Sampler Heirloom Wedding sampler. Naudoti 6 rūšių siūlai (metalikas, šilkas, muline, sukti siūlai), šilkinė juostelė ir 2 rūšių karoliukai. Siuvinėta ant 28ct Platinum Cashel lino.
Victoria Sampler Christmas humbug, Belfast 32 ct antique white linas, DMC muline, satinas ir metalikas, Kreinikas, MH karoliukai
* Victoria Sampler Summer Biscornu Belfast 32ct linas, Perle cotton ir DMC muline siūlai, organzinė juostelė ir MH karoliukai. Dydis 68x68, bet kadangi kvadratas kerpasi įstrižai, biscornu labai nedidukas.
* Victoria Sampler Renaissance Lace sampler. Zweigart Belfast Antique white linas 32ct. Kreinik šilkas ir metalikas, DMC perle, MH karoliukai, šilkinės juostelės
* Victoria Sampler Renaissance Lace treasure box. Zweigart Belfast Antique white linas 32ct. Kreinik šilkas ir metalikas, DMC perle, MH karoliukai, šilkinės juostelės

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 06 Gru 2012, 00:27. Iš viso redaguota 18 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  

StandartinėParašytas: 05 Spa 2009, 00:42 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
MTSA darbų kolekcija
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paslėptas tekstas:
* MTSA Un Cèpe. DMC siūlai, Zweigart Belfast 32ct Antique white linas. Siuvinėta 1 siūlu 1x1.
* MTSA Champignon. DMC siūlai, 28ct Natural linas. Siuvinėta 1 siūlu 1x1.
* MTSA La rose Madame Caroline Testout. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC muline
* MTSA La pensee rose. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC muline
* MTSA De feuille de bouleau. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC muline
* MTSA De feuille de ginkgo. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC muline
* MTSA Brins de muguet. Zweigart Belfast 32ct Spruce Green linas, DMC muline.
* MTSA Narcise. Zweigart Belfast 32ct Antique white linas, DMC muline.
* MTSA Chene pedoncule . Witchelt Waterlily 32ct linas, DMC muline
* MTSA Chene sesille . Witchelt Waterlily 32ct linas, DMC muline
* MTSA Bourdon velours. 28ct Natural linas, AVAS šilkas ir AVAS metalikas
* MTSA Fourmis. 28ct Natural linas, AVAS šilkas ir AVAS metalikas
* MTSA Abeille charpentiere. 28ct Natural linas, AVAS šilkas ir AVAS metalikas
* MTSA Bouquet de violete. Zweigart Cashel 28ct Dirty linas, DMC muline.
* MTSA Pivoine Fen Jin Yu Zhu. Buttermilk spalvos 28ct linas, AVAS šilkas
* MTSA Pimentes d'Espelette. Cashel Dirty 28ct linas, AVAS ir soie surfine šilkas
* MTSA Un Coquelicot 32ct antique linas, DMC muline. Siuvineta 1x1
* MTSA Esprit Veranda (Frezija) 32ct antique linas, DMC muline. Siuvineta 1x1
* MTSA Fuksia. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC siūlai, siuvinėta 1x1
* MTSA Ipomee volubilis. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC siūlai, siuvinėta 1x1

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 18 Sau 2017, 21:11. Iš viso redaguota 27 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  
Gita.

StandartinėParašytas: 06 Spa 2009, 20:03 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
"Kitoks" siuvinėjimas (schwalm, hardangeris, needlepoint ir t.t.)

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paslėptas tekstas:
* Craft Import Luhtavilla . Retas medvilninis audinys ir maišyti siūlai
* Craft Import Kirjontatyö Tupasvilla . Naturali maišinė medžiaga ir maišyti siūlai
* Eglutės žaislliukai, Lugana ewas, DMC perleir metalic siūlai, Kreinikas.
* Knygelė su širdele . 28ct Natural linas, DMC perle ir vokiškas baltasis (schwalm) siuvinėjimas
* Judy Dixon Antique fancy Zweigart 32ct Antique white linas, DMC muline, DMC perle, Kreinik, Rainbow Waterlily siūlai, MH karoliukai
* Žiedų dėžutė Zweigart 32ct Antique white linas, DMC perle ir vokiškas baltasis (schwalm) siuvinėjimas
* Siuvinėta sagė Mezgimo siūlai, čekiški karoliukai.
* Jim Wurth Silken Sonata Victorian Green Mono kanva, Rainbow šilkai ir perle šilkai, metalikai ir Hi-Lights.
* Jim Wurth Silken Symphony Sandstone Mono kanva, Rainbow šilkai ir perle šilkai, metalikai, MH karoliukai.
* Jim Wurth Silken Serenade Victorian Red Mono kanva, Rainbow šilkai ir perle šilkai, metalikai, MH karoliukai.
* Jim Wurth Hearts and flowers Black Mono kanva, Rainbow šilkai ir perle šilkai, Rainbow nailoninės juostelės, Kreinik metalikai, Anchor satinas, Sundance karoliukai.
* Jim Wurth Czarina Lavender Mono kanva, DMC muline ir perle muline, Rainbow nailoninės juostelės, Kreinik metalikai.
* Jim Wurth Coronation Victorian Red Mono kanva, Rainbow perle šilkai, Rainbow nailoninės juostelės, Kreinik metalikai
* Jim Wurth Old country Victorian Sandstone Mono kanva, Rainbow šilkai, Kreinik metalikai (2 darbai - rėmintas ir dėžutė)
* Jim Wurth Fabulous Finale Black Mono kanva, Finca muline ir perle, Kreinik metalikai
* Jim Wurth Poirot French Blue Mono kanva, DMC perle, Rainbow nailoninės juostelės, Kreinik metalikai
* Jim Wurth The Baroness Edie Victorian Green Mono kanva, DMC, Anchor perle ir muline, Rainbow šilkas, Kreinik metalikai
* Jim Wurth Mojave Sandstone Mono kanva, DMC, Anchor perle ir muline, Rainbow šilkas, Kreinik metalikai, Miyuki biseris
* Jim Wurth Arcadia Ecru Mono kanva, DMC, Anchor perle ir muline, Rainbow šilkas, Kreinik metalikai, Miyuki biseris
* Jim Wurth Monrovia Ecru Mono kanva, DMC, Anchor perle ir muline, Rainbow šilkas, nailoninės juostelės, Kreinik metalikai, Miyuki biseris
* Jim Wurth Camelot White Mono kanva, DMC, Anchor perle ir muline, Rainbow šilkas, Kreinik metalikai, Miyuki biseris
* Jim Wurth Peace Tree Ecru Lustre Mono kanva, Rainbow šilkas, Kreinik metalikai, Miyuki biseris
* Jim Wurth Christmas Collage Red Mono kanva, DMC perle, Rainbow šilkas, nailoninės ir veliūrinės juostelės, Kreinik metalikai, Miyuki biseris
* Jean Hilton Baroque Victorian Green Mono kanva, Anchor, DMC muline ir perle, Rainbow juosteles, Kreinik metalikai
* Jean Hilton Mystique Victorian Eggshell Mono kanva, DMC, Anchor muline ir perle, Rainbow juosteles ir šilkai, Kreinik metalikai
* Jean Hilton Rococo Victorian Green Mono kanva, DMC, Anchor muline ir perle, Rainbow juosteles ir šilkai, Kreinik metalikai
* Jim Wurth Prelude to Peace Eggshell Mono kanva, DMC Perle, Floche, Rayon, Anchor Perle, Finca Perle, Raibow Panache, Flair, Fiesta, Neon Rays, Linen, Kreinik Silk Serika, metalikai ir virvelės.

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 03 Lie 2017, 13:29. Iš viso redaguota 49 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  

StandartinėParašytas: 03 Lap 2009, 10:51 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Prancūziškų dizainų kolekcija
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paslėptas tekstas:
* Isabele Vautier Cheval širdelė - dovana sesės draugei. 36 ct linas, DMC muline. Mažutė ir krapštymo buvo pakankamai daug. Teko atsisakyti pirminės idėjos rėminti dvigubame širdelės formos pasparte: rėminimo salonas niekaip nesugebėjo išpjauti tinkamos formos ir dydžio pasporto Teko griebtis plano B: rinktis visiškai kitokius rėmelius ir rėminti be jokio
* Isabelle Vautier Cote fleur bleue. Madeira melanžiniai siūlai, DMC ewo.
* Isabelle Vautier Sur un nuage. Siuvinėta ant ewo, kol kas neapiforminta. Žadu daryti pagalvėlę, bet kadangi jos bus kelios šiek tiek panašios, tai noriu siti vienu metu, kad po to labai nesiskirtų. DMC siūlai ir ewo.
* Couleur d'Etoile dizainų motyvais Advento kalendorius. Schemos tokios nėra - čia mano sumeistrauta iš trijų skirtingų schemų. Belfast 32ct linas, DMC muline.
* Trys užrašų knygutės sesėms ir draugėms. Raidžių motyvas - Couleur d'Etoile Je laime aussi. Lietuviškas linas, DMC siūlai.
* Couleur d'Etoile Les lettres de Plume ir Mango Dentelles siuvinėtas nėrinukas ant nuotraukų albumo. Siuvinėta ant lietuviško lino DMC siūlais. J raidė pakeista - originale ji beveik visiškai niekuo nesiskiria nuo I, o man norėjosi, kad niekam nekiltų abejonių: J ar I.
* Couleurs Croisées Premiere Sortie . Lietuviškas linas, Madeira viscose, DMC muline
* Prinesse Becassine Calendrier . Lietuviškas linas, DMC muline
* Stiklainio dangtelis Isabelle Vautier Au jardin des Bizzz motyvais. DMC siūlai, linas
* Atalie Roses Tremieres Belfast 32ct natural linas, DMC muline
* Mme Chantilly In via dei Matti Belfast 32ct natural linas, DMC muline
* Jardin Prive Maggi Co's Village Belfast 32ct natural linas, DMC muline, siuvinėta vienu siūlu per vieną
* Le lin de Isabelle Protege Carnet de Sante Lapin Garcon Belfast 32ct white linas, DMC muline
* Tournicoton Au Jardin des Tuileries. Kosmetine + pakabukas. 32ct Ecru linas, DMC muline. Pakabukas siuvinetas 1x1
* Le lin de Isabelle. Je suis à la plage!. Zweigart Belfast 32ct sand linas, DMC siūlai ir kraštas 'kitokio' siuvinėjimo mazgais.
* Creation de Point Croix 2012 07/08. Les bleus de Provence. Zweigart Belfast 32ct natural linas, DMC siūlai
* Le lin Isabelle Anemones. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC siūlai
* Mme Chantilly Keys Collector. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC muline siūlai ir metalikas

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 23 Kov 2017, 21:41. Iš viso redaguota 47 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  

StandartinėParašytas: 02 Gru 2009, 00:08 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Kiti darbai, nesutilpę į kokios nors kolekcijos rėmus

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paslėptas tekstas:
* Varlės pabučiavimas. Aida 14ct, DMC muline. Dovana draugei
* Ty Wilson Dama su skrybėle. Aida 14ct, DMC muline. Dovana sesei.
* Bothy Threads What a Glorious Feeling. Aida 14ct, DMC muline. Dovana sesei.
* Maria Von Scharenburg Žuvys iš zodiako ženklų kolekcijos. Sesės užsakymas, bus dovana jos draugei. Siuvineta ant 36ct lino DMC siūlais.
* DIM Too Pooped, siuvinėtas ant Belfast 32ct Ivory lino DMC muline siūlais ir įgyvendinta mano vizija įrėminti katinėlį "kitaip", išsipildžiusi 100%. Tapyba aliejiniais dažais ant rėmo, tapiau ne pati, teko patikėti labiau šį meną išmanančiam žmogui.
* OOE natiurmortas su višta Zweigart Belfast Antique white linas 32ct linas, DMC muline siūlai.
* Ty Wilson kontūrinis vestuvinis metrikas - dovana pusbroliui vestuvių proga.
* Du Permin of Copenhagen dizaino darbai - maži nykštukai - dovanos Kalėdoms
* Hallmarks of Fellinity. Aida 14ct, juodas DMC muline
* Biskornų komplektas Belfast 32ct linas, dydis 64x64.
* Carons Collection Wildflowers hearts Belfast 32ct linas, dydis 68x68, siuvinėta DMC melažiniu siūlu, naudoti MH karoliukai
* The Sweetheart Tree Rhodes Butterfly Biscornu Belfast 32ct linas, DMC siūlai, MH karoliukai. Dydis 54 x 54
* Seilinukas mažai mergytei. Dimensions Baby Toons dizainas.
* Mill Hill laumžirgis Perforuotas popierius, DMC muline ir MH karoliukai
* Ricamo rankšluostis dukrai į darželį. DMC rankšluostis 14 ct, DMC siūlai.
* Kryžiukai-nuliukai arba Su Valentino diena raktų pakabukas. Lino likučiai, DMC siūlai, siuvinėta 1x1.
* Penelopis The birds Lietuviškas linas, DMC siūlai, Kreinik metalikas.
* The Sweetheart Tree. From this day forward Zweigart Belfast white 32ct linas, DMC ir Threadworx overdied muline, MH karoliukai.
* Bothy Threads Gorjuss Puddles of love. Zweigart Belfast 32ct Antique linas, DMC muline, DMC ir Kreinik metalikas.
* Thea Gouverneur Funny Bunny. Zweigart Belfast 32ct sand linas, DMC siūlai.
* Receptų knyga. Dizainas iš žurnalo. Zweigart Belfast 32ct linas, DMC siūlai.
* Vervaco Puppy Kitten. Zweigart Aida 28ct, DMC siūlai
* Vervaco Puppy Dog]. Zweigart Aida 28ct, DMC siūlai

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 30 Bir 2016, 10:56. Iš viso redaguota 40 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  
Gita.

StandartinėParašytas: 11 Sau 2010, 13:32 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Tašiukų, maišiukų, terbelių kolekcija

Paslėptas tekstas:
* Mezgėjos tašiukas Tantes zolde . Zweigart Belfast 32ct Raspberry linas, DMC muline ir mano pasiuvimas. Pilnai išsisega, viduje kišenės mezgimo priemonėms susidėti.
* Trys maži maišeliai su antpirštukais . Lietuviškas linas, DMC muline
* Maišeliai žolelių arbatai. DMC siūlai, lietuviškas linas. Dizainas iš DFEA žurnalo

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 25 Bal 2014, 14:21. Iš viso redaguota 18 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  

StandartinėParašytas: 20 Lie 2010, 09:45 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Faby Reilly dizainų kolekcija

Paveikslėlis
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paslėptas tekstas:
* Faby Reilly Christmas Star, Belfast 32 ct cream linas, DMC muline ir metalikas, karoliukai
* Faby Reilly Christmas Rose humbug, Belfast 32 ct cream linas, DMC muline ir metalikas, karoliukai
* Faby Reilly Holly humbug, Belfast 32 ct cream linas, DMC muline ir metalikas, karoliukai
* Faby Reilly Mistletoe humbug, Belfast 32 ct cream linas, DMC muline ir metalikas, karoliukai
* Faby Reilly Poinsettia humbug, Belfast 32 ct cream linas, DMC muline ir metalikas, karoliukai
* Faby Reilly Lavender Bouquet Biscornu Belfast 32ct linas, DMC siūlai, MH karoliukai ir beveik 500 FK
* Faby Reilly Love skirtukas ir raktų pakabukas. Belfast 32ct. linas, DMC ir CCT muline, DMC metalikas, MH karoliukai, sidabrinės širdelės ir Šekspyro sonetai

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 25 Bal 2014, 14:14. Iš viso redaguota 16 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  

StandartinėParašytas: 21 Rgs 2010, 01:21 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Baltu ant balto (adinukė, hardangeris ir visoks kitoks)

* Suknelė mano princesei. Siuvinėta rausvu muline adinuke.
* Lininė suknia baltu siuvinėjimu

Žinau, kad čia ne visai į temą ir po to ištrinsiu, betgi neturiu kur kitur pasigirti savo atostogų rankdarbiu etniniais motyvais :crazy:
Paveikslėlis

Smalsiausioms - kita pusė. Kadangi matosi, teko pasistengti. Nėra ideali, tobulėti yra kur, bet akių nebado.

Paskutinį kartą redagavo PoniaDvi 26 Lie 2017, 22:16. Iš viso redaguota 5 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  

StandartinėParašytas: 25 Bal 2014, 15:07 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Acufactum Schachbrettblume . V&H lino juosta su žolytėmis, V&H muline

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  

StandartinėParašytas: 13 Lie 2015, 23:43 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  

StandartinėParašytas: 14 Geg 2016, 19:56 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Tema beveik apsitraukė pelėsiu, užtat pučiu dulkes...
Kaip gerai, kad yra susitikimai: tenka traukti darbus ir užsiimti jų rėminimu. Taigi seni darbai, bet nauji apdarai.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

O kadgi reikėjo dovanos tai teko traukti iš šėpukės pries kurį laika išsiuvinėtą darbą ir meistrauti knygutę.
Le lin Isabelle Anemones. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC siūlai
Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  

StandartinėParašytas: 14 Geg 2016, 21:38 
Atsijungęs
100% priklausomybė
Vartotojo avataras

Apdovanojimai: 2
Forumo mezgėja (1) Gerosios patirties skleidėja (1)

Aš padėkojau: 5
Man padėkojo: 301 times už 243 posts
Ženklas:
Zodiakas: Jautis
Tavo needlepointai nuostabūs. Ir tas tamsus pasportas jiems labai tinka. Bus smalsu pamatyti juos visus pakabintus...

O absurdiškiausias faktas: tavo knygutę aš apžiūrėjau tik dabar...

"Kokių nors", "kažkokių", "gražių" ir panašių schemų nesiunčiu...

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką Asmeninė galerija   
Thanks  

StandartinėParašytas: 14 Geg 2016, 21:50 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Aš padėkojau: 186
Man padėkojo: 381 times už 380 posts
Ženklas:
Zodiakas: Jautis
kokie nuostabūs darbai ! :love:

Į viršų
Thanks  
The following user would like to thank Rena for this post:
PoniaDvi

StandartinėParašytas: 14 Geg 2016, 22:15 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Zemugne rašė:
Tavo needlepointai nuostabūs. Ir tas tamsus pasportas jiems labai tinka. Bus smalsu pamatyti juos visus pakabintus...

O absurdiškiausias faktas: tavo knygutę aš apžiūrėjau tik dabar...

Jau pakabinti visi 4. Paskutine nuotrauka - realios sienos.
O knygute... Nenuostabu, kad neapziurejai. Pirmiausiai buvo supakuota zaidiui, paskui saugiai supakuota kuprinej kelionei i Lenkija :D

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  

StandartinėParašytas: 14 Geg 2016, 22:51 
Atsijungęs
moderatorė
Vartotojo avataras

Apdovanojimai: 3
Širdelė forumo Širdelei (1) Forumo kulinarė (1) Pirmos vietos nugalėtoja (1)

Aš padėkojau: 518
Man padėkojo: 835 times už 728 posts
Ženklas:
Zodiakas: Ožiaragis
PoniaDvi, dar į nerėmintus žiūrėdavau ir seilę varvinau, o dabar dar gražiau :love:

Į viršų
Thanks  

StandartinėParašytas: 15 Geg 2016, 00:28 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Temos autorius

Ženklas:
Ačiū :kiss:

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  

StandartinėParašytas: 15 Geg 2016, 09:53 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Apdovanojimai: 9
Forumo mezgėja (1) Pirmos vietos nugalėtoja (4) Antros vietos nugalėtoja (4)

Aš padėkojau: 739
Man padėkojo: 462 times už 434 posts
Ženklas:
Zodiakas: Dvyniai
Daiva, nuostabus paveikslai :hearts: puikiai parinktas ir pasportas ir remai, knygele irgi labai grazi :oho:

Į viršų
 Aprašymas Siųsti laišką Asmeninė galerija  WWW  
Thanks  
The following user would like to thank Sandra for this post:
PoniaDvi

StandartinėParašytas: 15 Geg 2016, 10:13 
Atsijungęs
forumo siela
Vartotojo avataras

Apdovanojimai: 1
Pirmos vietos nugalėtoja (1)

Aš padėkojau: 333
Man padėkojo: 599 times už 584 posts
Ženklas:
Zodiakas: Svarstyklės
Pagaliau! Sveikinu nupūtus dulkes nuo savo temos ir ačiū už gražių darbų nuotraukas. Pasiilgusi buvau, nesvietiškai gražu :love:

Į viršų
 Aprašymas  
Thanks  
The following user would like to thank Krysta for this post:
PoniaDvi

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 125 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: